baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany kierowca busa zatrzymał się na słupie

Do policyjnego aresztu w Brodnicy, trafił 30-letni kierowca VW t4, który kierując samochodem w stanie nietrzeźwości uderzył w słup przy ul. Sikorskiego w Brodnicy. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę (23.06.) kilka minut przed godz. 4.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Sikorskiego w Brodnicy. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, zauważyli dwóch mężczyzn stojących przy rozbitym VW t4. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli pijani, żaden z nich nie pamiętał jak doszło do zdarzenia, a także który z nich kierował pojazdem. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn i przetransportowali do brodnickiej komendy. Rozbity VW odholowany został na parking strzeżony. Jak się okazało, pojazdem kierował 30-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 24.06.2019, 11:03 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 810

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Czy nigdy nie skończy się w narodzie to chlanie i brak odpowiedzialności?
Dodany 25.06.2019, 08:10 przez y