baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Międzynarodowe Lato Artystyczne - Gala

5 LIPCA ZAPRASZAMY DO RYTYCHBŁOT, NA WIELKĄ GALĘ, WIEŃCZĄCĄ MIĘDZYNARODOWE LATO ARTYSTYCZNE 2019.
W Ośrodku Wypoczynkowym "RYTE BŁOTA", na warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez Brodnicki Dom Kultury po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie to ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną - sztukę cyrkową, malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzają czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, jak i odkrywania swoich talentów i zdolności.
Na Gali wystąpią: Grupa Cyrkowa "BeDeKus", Grupa Cyrkowa "HECA" z Lipinek, Cyrk "ARLEKIN" z Ukrainy oraz Circus Schatzinsel.
Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego 2019 jest Brodnicki Dom Kultury.
Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży oraz Circus Schatzinsel.
Rozpoczęcie o godz. 20.00

WSTĘP WOLNY!


BDK

Dodano/zmodyfikowano: 01.07.2019, 16:45 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 177

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
5 lipca zapraszacie do "RYTYCHBŁOT"... w Ośrodku Wypoczynkowym "RYTEBŁOTA". Zwracajcie uwagę na poprawną pisownię nazw miejscowości. Chyba można tego wymagać od tak zacnej instytucji kultury.
Dodany 02.07.2019, 22:50 przez Zryty z błot