REKLAMA - ZA DARMO 10000 WYŚWIETLEŃ NA START!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zatrzymany do kontroli kierowca z cofniętymi uprawnieniami był poszukiwany

Policjanci z Górzna, zatrzymali wczoraj (15.07.) kierowcę audi, który prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień. Oprócz tego kierowca był poszukiwany celem odbycia kary aresztu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy, skąd trafi do najbliższego zakładu karnego.
Wczoraj (15.07.) policjanci z Górzna patrolując ulice miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych 21-latka okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a ponadto jest poszukiwany do odbycia kary aresztu. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu działdowskiego i przetransportowali do brodnickiej komendy, skąd trafi do najbliższego zakładu karnego celem odbycia kary. Za popełnienie przestępstwa prowadzenia pojazdu mimo cofniętych uprawnień, mężczyzna odpowie przed sądem.

Kto prowadzi pojazd mechaniczny nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 16.07.2019, 10:16 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 277
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo Policja!
Dodany 16.07.2019, 12:26 przez ja