baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bydgoszczy?

Podróżujemy różnymi środkami transportu. Wybierając się do innego miasta, które położone jest na drugim końcu Polski lub całkiem innego kraju, zazwyczaj wybieramy lot samolotem. Będąc na lotnisku, musimy dojechać do miejsca docelowego. Możemy wybrać podróż publicznym środkiem transportu jak np. pociągiem, czy autobusem. Jednak bez wątpienia, najwygodniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu!

Wypożyczalnia samochodów

Lądujesz na lotnisku z ogromną ilością bagaży i nie wiesz co ze sobą zrobić? Wyjechałeś na delegację do Bydgoszczy i musisz szybko dostać się na konferencję lub ważne spotkanie? Jest na to szybkie i wygodne rozwiązanie. Idealną opcją przemieszczenia się po docelowych miejscach, które musimy odwiedzić, jest skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów osobowych. Oferty wynajmu samochodu dostępne na carfree.pl, skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Rezerwacji wybranego samochodu, możemy dokonać, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

Jak odebrać samochód z wypożyczalni?

Po konsultacji telefonicznej z firmą wystarczy ustalić dokładne miejsce, datę oraz godzinę odbioru samochodu. Podczas przekazywania przez przedstawiciela firmy kluczyków i pojazdu, konieczne będzie podpisanie umowy, która jest zabezpieczeniem dla firmy wypożyczającej samochody. Możemy również sami zjawić się w biurze stacjonarnym i tam podpisać wszystkie potrzebne dokumenty. Firma umożliwia odstawienie samochodu np. na lotnisku, czy dworcu kolejowym. Cała usługa dopasowana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Na jak długo możemy wypożyczyć samochód w Bydgoszczy?

Wynajem samochodów dostępny jest zarówno na okres krótkoterminowy, jak i długoterminowy. W większości przypadków osoby prywatne decydują się na wypożyczenie samochodu okazyjnie, na okres kilku dni. Jest to również idealna opcja, jeżeli planujemy przeprowadzkę. Na carfree.com.pl oprócz samochodów osobowych, znajdziemy także auta dostawcze, dzięki którym z pewnością zaoszczędzimy czas i pieniądze, które wydalibyśmy na paliwo. Wypożyczanie samochodów na okres długoterminowy to usługa, która głównie cieszy się popularnością wśród firm. Przedsiębiorstwa wynajmują samochody na wyjazdy służbowe, lub decydują się na tę usługę rezygnując z możliwości wzięcia pojazdu w leasing. Największą zaletą firmy są konkurencyjnie niskie koszty i wysoka jakość usługi.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 18.09.2019, 08:25 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 658