baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Starosta wyróżnił nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta Piotr Boiński przyznał nagrody wyróżniającym się nauczycielom, dyrektorom szkół i pedagogom, dziękując za zaangażowanie w pracę dydaktyczną i wychowawczą. Nagrodzeni otrzymali podziękowania z listami gratulacyjnymi w środę, 16 października podczas uroczystego spotkania w ZAZ w Brodnicy.
Wyróżnionym gratulowali osobiście starosta brodnicki Piotr Boiński, wicestarosta Stanisław Kosakowski, przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy Roman Pytlasiński oraz Stanisław Czajkowski, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy. W spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczestniczyli też Beata Zakrzewska, prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Marlena Gierszewska, przedstawicielka Międzyzakładowej Komisji Związkowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty w Brodnicy.

Nagrody Starosty Brodnickiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej:
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Brodnicy: Jacek Gniadkowski, Jarosław Hiszpański, Violetta Sternicka-Twarogowska, Jolanta Kozłowska, Ryszard Gut, Antoni Dogoński.
I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy: Wojciech Zembrzycki.
Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy: Anna Słomińska, Danuta Wróblewska.
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim: Barbara Bober - dyrektor, Marcin Motofa.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brodnicy: Hanna Królikowska - dyrektor, Beata Jankowska.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 20.10.2019, 10:05 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1487

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Starostwo premiowało dyrektora szpitala za wyrobienia planu 2,5 zł. miliona długu, teraz nauczycieli za strajki które i tak nic nie dały ,tylko dzieciaki ucierpiały ,teraz nagrody dla bez radnych ,którzy tylko siedzą pierdzą w stołki i nie przeszkadzają staroście w wymyślaniu zastępczych tematów ku zadowoleniu przydupasów.Jeszcze trzeba pomyśleć o nagrodzie dla grabarzy że się wyrabiają z grzebaniem pechowych zmarłych pacjentów Brodnickiego szpitala.
Dodany 24.10.2019, 14:13 przez CBR
Brawo! Gratuluję!
Dodany 22.10.2019, 19:51 przez rodzic