baner Warzywa

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Otwarcie wystawy online

Po raz pierwszy w dziejach Muzeum w Brodnicy nowa wystawa czasowa otwarta zostanie wirtualnie 22 maja w godz. 13:00 - 14.00 na profilu FB Muzeum w Brodnicy pod adresem https://www.facebook/muzeumwbrodnicy/.
W dobie pandemii przestrzeń, w której możemy czuć się w licznej grupie osób bezpiecznie i pewnie, to przestrzeń wirtualna. Dlatego, brodniccy muzealnicy postanowili nie odkładać wernisażu nowej wystawy na jesień, ale zrobić go w wirtualnej przestrzeni. Wystawa pn. " Starsi panowie dwaj za obiektywem" to wspaniałe prace pokazujące piękno przyrody naszego pojezierza.
Od soboty, tj.23 maja w Bramie Chełmińskiej będzie można w "realu" obejrzeć prezentowane na wystawie fotografie przyrody autorstwa panów Leszka Szostaka i Andrzeja Iwanowskiego. Jak sami o sobie mówią "Starsi panowie dwaj" są totalnie zarażeni pasją fotografowania.
Z naszych informacji wynika, że to Andrzej Iwanowski zaraził wirusem fotografii swojego przyjaciela i sąsiada, Leszka Szostaka. Od tego momentu panowie wspólnie wyruszają na wielogodzinne, bezkrwawe łowy, po Pojezierzu Brodnickim. A my dzięki ich pasji możemy podziwiać cuda natury. Efekt tych polowań dostępny będzie również w streamingu video, w piątek, 22 maja, ok. godz. 13:00

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 20.05.2020, 18:21 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 282

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Fajne to muzeum .... w Kaliszu.
Dodany 21.05.2020, 11:57 przez paulina
Widocznie z Kalisza zżynali pomysł i im się linki po..myliły.
Dodany 21.05.2020, 11:39 przez filipek
Link kieruje do muzeum w Kaliszu.
Dodany 21.05.2020, 08:26 przez N