baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Przekroczył dozwoloną prędkość okazało się, że kierował pod wpływem środka odurzającego

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu kierowcy peugeota, który zatrzymany został przez brodnickich policjantów po tym, gdy przekroczył dozwoloną prędkość o 20 km/h/ Jak się okazało, nastolatek prowadził pojazd pod działaniem środka odurzającego, a w jego pojeździe funkcjonariusze ujawnili szklaną lufkę nabitą marihuaną.
Wczoraj (30.06.) patrol ruchu drogowego z Brodnicy, dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów ul.Al. Piłsudskiego, zatrzymał do kontroli drogowej peugeota, którego kierowca przekroczył prędkość o 20 km/h. Młody mężczyzna zachowywał się nerwowo, a jego oczy były "nienaturalne". Nastolatek był trzeźwy, jednak jego zachowanie nie dawało policjantom spokoju, więc poddali go badaniu narkotesterem. Okazało się, że mieszkaniec powiatu brodnickiego prowadził pojazd pod działaniem środków odurzających. Policjanci w wyniku przeszukania peugeota, ujawnili szklaną lufkę nabitą marihuaną. Nastolatek został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy. Od 19-latka została pobrana również krew do badań. Za kierowanie pod działaniem środka odurzającego, posiadanie marihuany oraz przekroczenie prędkości nastolatek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 01.07.2020, 12:02 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1329

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Guilty eye never lie
Dodany 07.07.2020, 18:28 przez Kiedy to w końcu zalegalizują?
Szczurek ledwo prawo jazdy zrobił i taka wtopa...śmiech na sali...
Dodany 01.07.2020, 23:03 przez Fazi