baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli nielegalne gry

Brodniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Torunia, zabezpieczyli 5 stanowisk z możliwością urządzania na nich nielegalnych gier losowych. Komputery, ujawnione zostały w jednym z lokali znajdującym się w centrum miasta.
Policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego, mające na celu ujawnienie organizowania nielegalnych gier hazardowych. Wczoraj (6.07.) funkcjonariusze weszli do jednego z lokali znajdującego się na jednej z ulic w centrum miasta. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli pięć stanowisk do nielegalnych gier losowych. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.
Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 07.07.2020, 12:52 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 539

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Może wyjaśnienie. Chodzi o jasną czy ciemną stronę mocy ?
Dodany 11.07.2020, 19:39 przez xxx
nedza zmusza do desperacji
Dodany 10.07.2020, 21:40 przez helmut