baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Przekroczył prędkość o 66 km/h w terenie zabudowanym

Brodniccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. Kierowca miał również cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W miniony weekend policjanci z ruchu drogowego, dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów ul. Sikorskiego w Brodnicy, zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że 31- letni mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż decyzją właściwego organu zostały mu cofnięte. Policjanci poinformowali 31-latka, że popełnił przestępstwo za co odpowie przed sądem. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za przekroczenie dozwolonej prędkości.
Kto prowadzi pojazd mechaniczny nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.07.2020, 22:07 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 648

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.