baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany rowerzysta ukarany mandatem

500 złotych mandatu, będzie musiał zapłacić 63-letni rowerzysta, który jechał rowerem mając ponad 2,4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Jastrzębie, przez patrol dzielnicowych.
Wczoraj (22.07.) około godz. 20.30 dzielnicowi z Górzna patrolując teren miejscowości Jastrzębie, zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. W trakcie zatrzymania policjanci widzieli, że rowerzysta ma problemy z poruszaniem się. Funkcjonariusze poddali 63-latka badaniu alkotestem, po czym okazało się, że ma on ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Cyklista został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Dzielnicowi zakazali mężczyźnie dalszej jazdy rowerem.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 23.07.2020, 13:11 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 638

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Boże co się tam wyprawia w tym Jastrzębiu, pijani rowerzyści na ulicach o zgrozo trzeba je uwolnić od nich. Ci rowerzyści są gorsi od koronawirusa albo policjanci dopiero wzięli się tam do pracy.
Dodany 23.07.2020, 14:17 przez Morbius