baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Sieć na kulturę - nabór uczestników

Od 20 SIERPNIA 2021 do 20 WRZEŚNIA 2021 trwa nabór uczestników, w wieku 10-18 lat, na BEZPŁATNE szkolenie, w formie zdalnej, pn. ,EDUKACJA ONLINE", w ramach projektu "SIEĆ NA KULTURĘ W PODREGIONIE GRUDZIĄDZKIM".
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą praktyczne kompetencje związane z formalną i nieformalną korespondencją on-line, wyjaśnione zostaną podstawy cyberbezpieczeństwa i bezpiecznego nawigowania w sieci, dodatkowo przekazana zostanie wiedza i umiejętności związane z dostępnością usług on-line czy załatwiania spraw administracyjnych w urzędzie, a także podpowiemy jak bezpiecznie prowadzić i zarządzać elektronicznym kontem bankowym.
Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie, 10. osobowe grupy wiekowe: 10-14 lat oraz 15-18 lat, w których szkolenia prowadzić będą - artysta plastyk Marcin Szymielewicz (grupa 10-14 lat) oraz artysta plastyk Magdalena Dobrosielska-Jankowska (grupa 15-18 lat).
Zgłoszenia wysyłamy WYŁĄCZNIE na e-mail zajeciabdk@wp.pl
W polu "TEMAT" wystarczy wpisać "SIEĆ NA KULTURĘ", a w treści podać imię i nazwisko oraz wiek i kontakt do uczestnika.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, gdyż taka wiedza będzie bardzo przydatna zarówno dla uczestników, jak i ich rodzin. Wiele z tych narzędzi już jest powszechne, a czasami już wręcz obowiązkowe. Warto się z nimi zapoznać!! Szkolenia są bezpłatne!!!
Celem projektu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci oraz kwalifikacji cyfrowych i zwiększenie potencjału techniczno-dydaktycznego. Projekt realizowany jest przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie nr 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".

Informacje o pozostałych projektach, których beneficjentem jest Brodnicki Dom Kultury znajdują się na stronie bdk.brodnica.net

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 27.08.2021, 09:18 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 207

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.