baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie

Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski informuje, że od poniedziałku, 17 stycznia 2022 roku nastąpi zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, spowodowaną pandemią COVID-19, zostanie wprowadzona ograniczona liczba interesantów, którzy jednocześnie będą mogli przebywać na terenie urzędu - dopuszczona będzie obecność maksymalnie 6 osób.

Do budynku Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie będzie możliwość dostania się tylko wejściem głównym od strony ulicy Głównej.

Ponadto na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczek.

Natomiast obsługa interesanta będzie się odbywała, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty (telefony do pracowników Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie), wyłącznie przy wyznaczonym stanowisku – sala nr 1.


źródło: Urząd Miasta i Gmina Jabłonowo Pomorskie

Dodano/zmodyfikowano: 14.01.2022, 18:20 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 247

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Epidemia w natarciu. W ostatnim tygodniu w powiecie zmarło 7 osób, a wójt Adam Zalewski zorganizował w sobotę 15 stycznia koronaparty dla seniorów. Geniusz, po prostu geniusz. Należy mu się dyplom i statuetka.
Dodany 22.01.2022, 11:37 przez Karolina
Amen, nonszalancją i lekceważeniem epidemii się nie pokona. Przestrzeganie zasad sanitarnych i zachowanie prostych środków ostrożności to podstawa. Zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze. Widać, że burmistrz, to rozsądny i odpowiedzialny gość.
Dodany 18.01.2022, 07:57 przez Kazik
A do pana burmistrza taki apel aby nie wchodził tam gdzie jest więcej niż 6 osób , niech to działa w dwie strony .
Dodany 16.01.2022, 12:35 przez Amen
Proszę wszystkich aby nie wpuszczali do sklepów spozywczych czy też innych placówek Pana burmistrza jeżeli wcześniej nie ustali telefonicznie terminu .
Dodany 16.01.2022, 10:42 przez Zb