baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > VI Zlot Pojazdów Zabytkowych

29 maja zapraszamy na VI Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych przy firmie "CeraKo" ul. Podgórna 65. Od godziny 12.00 na wszystkich miłośników klasyki i historii motoryzacji czeka wiele atrakcji. W tym roku na zlot przyjedzie wyjątkowy Overland Crossly z 1918 r.

- Na specjalne zaproszenie przyjedzie do nas pojazd o fascynującej historii, który ponad 100 lat jest już na naszych ziemiach.
Podróż w czasie? To możliwe tylko na naszym Zlocie. W kilku punktach miasta zostaną wyznaczone przystanki dla kultowego autobusu Jelcz 043 ("Ogórek"), który dowiezie mieszkańców na nasz Zlot, a goście będą mogli zobaczyć miasto i poznać jego bogatą historię. Ponadto w programie: konkurs elegancji, parada ulicami miasta, atrakcje dla dzieci, pokazy strażackie i wiele innych. -
Organizator

Szczegóły na fanpage fb/brodnickizlot oraz na stronie www.brodnickizlot.com

Zgłoszenia na Zlot
1. Formularz zgłoszeniowy na stronie brodnickizlot.com
2. SMS na numer: 796-472-008 w treści wpisując:
- imię i nazwisko
- adres
- model pojazdu i jego rocznik
- telefon kontaktowy
3. e-mail na adres: zlotautbrodnica@gmail.com w treści wpisując powyższe dane.
Dla każdego zarejestrowanego pojazdu przewidziany jest upominek.

Dla wystawców
Właściciele food trucka, osoby zajmujące się rękodziełem lub producenci ekologicznych produktów mogą zaprezentować się podczas imprezy. Kontakt: 602 485 335

Dodano/zmodyfikowano: 27.05.2022, 21:00 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1364

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.