Tablice

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Zaproszenie na koncert z okazji Dnia Matki

Pod honorowym patronatem Senatora RP Ryszarda Bobera odbędzie się koncert, na który zapraszają w środę 25 maja o godz. 18 do Brodnickiego Domu Kultury Starosta Brodnicki Piotr Boiński i Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz. Na estradzie wystąpią artyści Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu z programem zatytułowanym "Gdzie ci mężczyźni…".

Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki. Publiczność będzie mogła podziwiać wokalne występy Pauliny Grochowskiej i Agnieszki Brenzak w aranżacjach Adama Lemańczyka. Estradowa produkcja "Gdzie ci mężczyźni…" jest nowym spojrzeniem na ponadczasowe utwory, przy których wychowywały się pokolenia Polaków. Będzie można usłyszeć m.in. piosenki autorstwa poety Mariana Hemara, a także znane przeboje z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Budki Suflera, Ryszarda Rynkowskiego, Jerzego Połomskiego i in.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Wejściówki będą rozdawane w kasie BDK w dniach 19 i 20 maja od godz. 10 do 16. Liczba miejsc na widowni, a tym samym wejściówek jest ograniczona.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 25.05.2022, 13:07 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 810

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.