Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Wandale w parku JP II

W parku Jana Pawła II wandale zniszczyli nowe leżaki, stanowiące elementy wyposażenia zrewitalizowanego terenu. Informujemy, że monitoring miejski zarejestrował zdarzenie pomalowania leżaków.

Sprawców tego zdarzenia prosimy o stawienie się do Komendy Straży Miejskiej w Brodnicy w celu zminimalizowania kosztów naprawy nieprzemyślanego wybryku do dnia 15 lipca 2022 r. Po tym czasie wizerunek sprawców zostanie przekazany odpowiednim organom.


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 13.07.2022, 11:01 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 3962

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
trzeba ich pokazać, a nie prosić aby sami się stawili. chyba, że ROD-o zabrania
Dodany 19.07.2022, 20:40 przez mieszkaniec Brodnicy
A mnie ciekawi monitoring czy jest prawdziwy czy są to atrapy.Zobaczymy czy wandale sami się zgłoszą. Podobnie jest na zakolu, też jest monitoring ale wychodzi na to że są to atrapy bo samochody wjeżdżają i parkują na zakolu gdzie im się podoba i nikt na to nie reaguje. Zachęca do tego szeroko otwarta brama. Na zakolu jest regulamin ale kogo to obchodzi jak nikt nie pilnuje tego żeby przestrzegać jego postanowień to samo będzie z parkiem.
Dodany 13.07.2022, 16:50 przez ja..mar
Poczekajta poczekajta, brodnickie ćpuno patusy moment wyładują swoją frustrację na tym obiekcie , cytując klasyka : do kibla k#$^a i w łeb.A kamery do ozdoby?
Dodany 13.07.2022, 14:44 przez Ludzki mióT
Sz. Panie Burmistrzu , jak widać w naszym społeczeństwie nie wszystkim pasuje cos fajnego , trzeba było przytransportować z pod Miejskiego Lasku ten wybieg dla psów , i tych łajzów co niszczą zamknąć w tym wybiegu ,postawić policjanta z psem żeby przypilnował tych wandali a całe społeczeństwo zobaczyło komu to przeszkadza , czy naprawdę co nie którzy mają w głowach rosyjski styl myślenia !
Dodany 13.07.2022, 12:30 przez CBR