AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Miał przy sobie narkotyki

Brodniccy kryminalni zatrzymali 41-latka. W trakcie kontroli policjanci znaleźli u mężczyzny amfetaminę. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (16.05) kryminalni z brodnickiej jednostki policji w trakcie pełnienia służby, zauważyli jak znana im z licznych kradzieży osoba szybko wychodzi ze sklepu i ma dziwnie odstającą kurtkę, po czym wsiada do auta na miejsce pasażera. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli drogowej pojazdu, do którego wsiadł mężczyzna. Jak się okazało, miał on pod kurtką towar, który kilka minut wcześniej ukradł ze sklepu. Mundurowi rozpoznali również kierowcę auta osobowego, który "słynie" z posiadania substancji zabronionych. Funkcjonariusze znaleźli przy 41-letnim mieszkańcu Brodnicy ponad 23 g białego proszku. Po wstępnym sprawdzeniu substancji testerem okazało się, że jest to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do brodnickiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast sklepowy złodziej dostał mandat karny, a towar został zwrócony do sklepu.

Źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 18.05.2023, 13:03 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1113

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jak zawsze, sami jeżdzą na szabda-zamek ale poszukują coś lub kogoś, mają wiadomych uszaktów z własnej ulicy ale "szukają". no jo bo może taniej. co kurcze policja brodnicy robi na szabda-zamek ??? Pewnie odpoczynek mają 15min w pracy od 1 w nocy do 4tej.. noże kaczek pilnują albo to szkolenie z pilnowania. Wszystko niby wiedzą a "uchata" rządzą.
Dodany 22.05.2023, 20:12 przez kate