baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Powitanie lata w Brodnicy

Z zespołem Perfekt i Norbi brodniczanie będą bawić się na imprezie „Powitanie lata”. Impreza odbędzie się 19 maja 2007 r. na Przedzamczu przy ul. Zamkowej 1.Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Brodnicy i firma "Live" z Warszawy. - „Powitanie Lata” w takiej formie odbywać się będzie w naszym mieście po raz pierwszy – mówi Maria Rutka-Celmer - naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Polityki Społecznej. - Mamy nadzieję, że sobotnia impreza zapoczątkuje tradycję organizowania w Brodnicy na początek sezonu wakacyjnego tak dużych imprez plenerowych. Urząd Miejski w Brodnicy wspiera w organizacji „Powitania lata” warszawska firma „LIVE” , która od kilku lat organizuje podobne imprezy w całym kraju. W tym roku oprócz Brodnicy impreza odbywać się będzie w 9 miastach. Każdy, kto zechce wziąć udział w „Powitaniu lata” z pewnością nie będzie tego żałował, bowiem organizatorzy przygotowali imprezę w ciekawy sposób. Na terenie Przedzamcza, gdzie impreza będzie się odbywać, zorganizowane zostaną trzy strefy: rekreacyjna (w godz. 15.00 - 23.00), estradowa (w godz.16.00 - 24.00) oraz gastronomiczna (w godz. 15.00 – 24.00). Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Można jednak wziąć udział w specjalnej promocji tj. kupując bilet za złotówkę w postaci bloczku z kilkoma kuponami uprawniającymi do udziału w promocji i zakupu (za kolejną złotówkę) - napoju, kiełbaski, waty cukrowej, lodów, oraz korzystania z atrakcji parku rozrywki - ścianka wspinaczkowa, rodeo, podniebne szczudła, rower o odwróconym skręcie, automaty sprawnościowe, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, baseny z piłkami itp.- W strefie rekreacyjnej za złotówkę będzie można spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanych stanowiskach - informują organizatorzy "Powitania lata". - W strefie estradowej realizowany będzie program artystyczny. Na scenie wystąpią polskie gwiazdy z gatunku muzyki pop-rock - zespól "Perfect" i Norbi oraz lokalne zespoły i grupy artystyczne: Ostatnia Deska Ratunku, Miejska Orkiestra Dęta, Miejski Chór Canto Grazioso, zespół Quest A. D. Impreze poprowadza profesjonalni konferansjerzy. W strefie gastronomicznej będzie można skorzystać z bogatego menu. - Impreza będzie doskonałą okazją do promocji miasta, pokazania jego dorobku kulturalnego oraz budowania wizerunku miasta aktywnego. Mieszkańcy i turyści zyskają imprezę kulturalno — rekreacyjną podczas, której będą mogli aktywnie i ciekawie spędzić czas oraz doskonale się bawić.

Program Dnia

15:00 - oficjalne rozpoczęcie imprezy
15:00 - 15:30 - omówienie imprezy, konkursy
15:30 - 17:00 - prezentacja Brodnickiego Domu Kultury (występy: Miejski Chór Canto Grazioso, Miejska Orkiestra Dęta, Zespół rokowy Quest A.D.
17:00 - 17:30 - konkursy
17:30 - 19:00 - występ zespołu lokalnego - Ostatnia Deska Ratunku
19:00 - 19:30 - rozstrzygnięcie konkursów strefy rekreacyjnej
19:30 - 21:00 - występ zespołu

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 01.01.1970, 01:00 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1307

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.