AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Zdobyli Puchar Starosty

8 i 9 listopada2008 roku w Brodnickim Klubie Bilardowym ANTONIO w Brodnicy odbyły się II MISTRZOSTWA POWIATU w pool bilard 8 bil o PUCHAR STAROSTY.
W turnieju udział wzięło 15 bilardzistów. W eliminacjach do grupy półfinałowej zakwalifikowało się czterech zawodników.Mateusz Snopkowski zwyciężył z Robertem Bartkowskim wynikiem 3:2, natomiast Karol Isajew pokonał Grzegorza Zagórskiego również 3:2. Tak więc trzecie miejsce dla Grzegorza Zagórskiego i Roberta Bartkowskiego.
Pojedynek finałowy został rozegrany między Karolem Isajewem i Mateuszem Snopkowskim, kadrowiczami Klubu Antonio, którzy w swym dorobku mają brązowy medal Mistrzostw Polski.
W drugiej partii Karol po bardzo dobrym rozbiciu zakończył partię „z kija” czyli wbił wszystkie bile za jednym podejściem. To trochę zdeprymowało Mateusza, który mimo dobrej gry nie mógł sobie poradzić tego dnia z Karolem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Karola, który po raz drugi okazał się najlepszym bilardzistą w powiecie.
Rozgrywki w pool bilard obserwował starosta Waldemar Gęsicki, który wręczył nagrody zwycięzcom turnieju.

Źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 17.11.2008, 20:01 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 491