baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kradzione nie tuczy

Wczoraj późnym popołudniem policjanci z Brodnicy na podstawie podanych rysopisów zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w sklepie okradli ekspedientkę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Wczoraj (02.09.) dyżurny policji w Brodnicy otrzymał zgłoszenie od ekspedientki sklepu, że została ona okradziona. Policjanci którzy przybyli na miejsce przestępstwa ustalili, iż 3 mężczyzn którzy weszli do sklepu na zakupy wykorzystali chwilową nieuwagę sprzedawczyni i z szuflady spod lady skradli 2 portfele z pieniędzmi w kwocie około 1,5 tys. zł. i dowód osobisty pokrzywdzonej. Kobieta (61 l.) podała dokładne rysopisy sprawców i początkowe numery rejestracyjne auta, którym się poruszali. Mundurowi natychmiast podali komunikat do wszystkich patroli w mieście. Kilka minut później na ulicy Sądowej patrol ruchu drogowego zauważył jadący w kierunku centrum miasta poszukiwany samochód. Policjanci zatrzymali do kontroli opla omegę. W samochodzie znajdowało się 3 mężczyzn, mieszkańców Kielc, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Ich wygląd zgadzał się z rysopisem podanym przez kobietę. Policjanci po przeszukaniu pojazdu znaleźli skradzione przedmioty. Mężczyźni w wieku 30, 34 i 34 lat trafili do cel policyjnego aresztu.
Za kradzież mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 03.09.2009, 12:02 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 764

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
no ja też tak uważam! mogli przejechać obojętnie i udać że ich nie widzieli, żeby sobie roboty nie robić! Zachowali się profesjonalnie! nagroda dla nich!!!
Dodany 04.09.2009, 14:40 przez wow
trzeba stwierdzić, że profesjonalnie zachowali się stróże prawa, należy szybko i skutecznie reagować - to właśnie pokazali swoim działaniem, słowa podziękowania im się należą
Dodany 04.09.2009, 10:09 przez internauta