E-komis

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Spinningowe Mistrzostwa Koła Miejskiego PZW

11 maja na jeziorze Szczuka odbyły się zawody wędkarskie o spinningowe mistrzostwo Koła Miejskiego PZW. Rywalizacja trwała w godz. 7.00 - 12.00, w zawodach wystartowało 15 wędkarzy.
Zwycięzcą, a zarazem mistrzem Koła na 2014 rok w spinningu został kol. Sokołowski Piotr zdobywając 800 pkt za jednego szczupaka i jednego okonia, 2 miejsce zajął kol. Malinowski Piotr - 750 pkt (jeden szczupak i jeden okoń ), a trzeci był kol. Stanisław Jonowski z wynikiem 180 pkt (2 okonie). Największy szczupak miał 51 cm i został złowiony przez nowego mistrza Koła - Piotra Sokołowskiego, a największy okoń mierzył 21 cm - złowiony przez Stanisława Jonowskiego.
Puchary i dyplomy zwycięzcom tych zmagań wręczył prezes Koła Miejskiego. Po zakończeniu zawodów uczestnicy posilili się smacznymi flaczkami przygotowanymi przez restaurację " U Bosmana", była też herbata i kawa, dostępne przez cały czas trwania współzawodnictwa.

tekst i foto: nadesłane

Dodano/zmodyfikowano: 14.05.2014, 09:21 , Komentarzy: 12, wyświetleń: 1761

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Fałszywy podszywacz Miko ,jak widać to Ty nie myślisz tylko ryjesz własnym ryjem .
Dodany 16.05.2014, 14:11 przez Wędkarz
uważaj gościu niech tylko dyrektor się dowie co robisz w godzinach pracy to lecisz na ryj
Dodany 16.05.2014, 09:10 przez Miko
Podszywacz Miko , co byś się chciał załapać ? na krzywy ryj, niema nic dl takich jak Ty ,lepisz się jak psie gówno pod buty.
Dodany 14.05.2014, 18:44 przez Wętkarz