Sfinansowano: KW PSL

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Odblaskowy autobus - kontynuacja

"Odblask to nie obciach" – tak nazywa się kampania promująca bezpieczeństwo pieszych. Przypomina o tym jeżdżący po brodnickich ulicach specjalny autobus.
W kwietniu tego roku ruszyła kampania zachęcająca do noszenie odblasków. Rozpoczęła ją prezentacja autobusu, który Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej udostępniło na potrzeby akcji. Dzięki partnerom i sponsorom do Brodnicy trafiły edukacyjne "magiczne tuby", które pokazują dlaczego noszenie elementów odblaskowych jest tak ważne. Dzięki nim można zrozumieć różnicę w widoczności pieszych na drogach. Organizator przekazał je m.in. brodnickiej policji, która często organizuje spotkania na temat bezpieczeństwa w szkołach, na drogach. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Z początkiem października ruszyła kolejna edycja akcji. Tym razem służby mundurowe i przedszkola otrzymały odblaski. Przez następne 6 miesięcy "Odblaskowy Autobus" będzie kursował po mieście.

PARTNERZY
Urząd Miejski w Brodnicy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Komenda Powiatowa Policji w Brodnicy i Straż Miejska w Brodnicy, Portal Brodnica.net.

SPONSORZY
Bank Spółdzielczy, Supermarkety Hildebrandt, Mleczarskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bromilk, Galeria Brodnica, Perfekt Dom, Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro, Ruckzuck Brodnica, Firma BEHRENDT, Firma CERAKO, Restauracja Krajenka, Szkoła Języków Obcych Lingwista, Sala Zabaw dla Dzieci Minidisco, Usługi Finansowe Justyna Drozdowicz, Kantor Profit, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Agencja Reklamowa Autograf. 

ORGANIZATOR 
"Sławek & Przyjaciele"  www.y4u.pl

Portal Brodnica.net również otrzymał taką tubę. Możemy ją udostępnić każdemu, kto chciałby zorganizować prezentację dla dzieci, młodzieży czy dorosłych. Chętnych prosimy o kontakt z redakcją.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będę opaski odblaskowe. Zapraszamy na nasz Fanpage. Rozpoczęcie ok. godz. 15.30 www.facebook.com/brodnica.net

Dodano/zmodyfikowano: 06.11.2017, 13:12 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 2660

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
ale z tych reklam jest kasa na odblaski i tuby
Dodany 08.11.2017, 09:38 przez świetlik
autobus oklejony reklamami jakich wiele
Dodany 08.11.2017, 07:13 przez jk