AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Nowe Taxi w Brodnicy

W Brodnicy pojawiła się nowa firma zajmująca się przewozem osób. Klienci będą mogli szybko i bez problemu zamówić transport. Taksówki dowiozą pod wskazany adres wygodnie, bezpiecznie, a przede wszystkim tanio. W ofercie TAXInonstop znajdują się również dodatkowe usługi.

Stały cennik
Klienci firmy TAXInonstop będą mogli liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia o każdej porze dnia i nocy, bez względu na święta czy pogodę. Firma posiada centralę zgłoszeniową pod numerem 570 765 765. Dostępność numeru przez całą dobę jest gwarancją sprawnej obsługi. Taksówkę można również zamówić dzięki mobilnej aplikacji TAXInonstop.

- Celem firmy jest, aby usługi TAXInonstop rozwiązały problem z szybkim transportem. Z komfortem i bez ograniczeń, za stałą, niską opłatą nie trzeba będzie prosić rodziny czy znajomych o podwiezienie. Po prostu nie będzie się to opłacać – informuje Mateusz Suwiński z firmy TAXInonstop.

Nowoczesna flota
Do dyspozycji klientów przygotowane są nowe, komfortowo wyposażone pojazdy osobowe z dużymi bagażnikami, a także bus, który pomieści dziewięć osób.
- Priorytetem dla firmy jest możliwość sprawnego przetransportowania nawet dużej ilości osób w szybkim czasie. Dlatego stawiamy na nowoczesną, rozbudowaną flotę oraz prosty system opłat, który usprawni obsługę. To właśnie połączenie prostoty w płatnościach, całodobowej dostępności i nowych aut cechuje naszą firmę - mówi Mateusz Suwiński. Jak dodaje, firma świadczy także usługi transferów na lotnisko, odprowadzania oraz odpalania samochodów czy też drobnych zakupów.

Taksówki firmy TAXInonstop możemy zobaczyć na ulicach Brodnicy i całego powiatu. Zapraszamy do korzystania z nowej jakości usług transportowych i sprawdzenia innowacyjnej oferty tej nowej firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie www.taxinonstop.pl

informacja nadesłana

------ REKLAMA / ARTYKUŁ SPONSOROWANY ------

Dodano/zmodyfikowano: 17.04.2018, 14:30 , Komentarzy: 31, wyświetleń: 3498

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Lepiej jechać z kimś kogo znasz ? Czy lepiej z jakimś łosiem idiotą niewiadomo skąd ? A za 7 zł to możesz sobie kebab zezrec taka konkurencja wśród brudasow, że napewno Ci opuszczą. Szanuje co polskie i co swoje. Jak dla mnie w brodnicy taksówki są dwie. Talar Senior i Talar Junior. Pozdrowienia dla tych Panów... Co się w tym mieście dzieje ? Gdzie jest Brodnica ? 10-15 lat temu były tu jakieś zasady. Co jest teraz ? Masa konfidentow, psy głąby, brudasy ciapate, banderowcy, zje...y rynek. Masakra!!!
Dodany 21.04.2018, 08:19 przez Dawno mnie tu nie było.
jak byś czytał uważnie to jest napisane,że to jest reklama. W gazetach też się przecież pojawiają artykuły sponsorowane. Nic w tym dziwnego.
Dodany 20.04.2018, 19:38 przez do gg
Brodnicy net zalezy chyba by ten temat zawsze byl na wierzchu ciągle odświeżany...domyslam sie ze Brodnica.net ma wożenie gratis
Dodany 18.04.2018, 19:52 przez qq
Same komunały, zero konkretów. Huk z Wami
Dodany 16.04.2018, 23:21 przez M5
Ramzes jest najlepszym taryfiarzem w Brodnicy...
Dodany 14.04.2018, 11:55 przez Fazi
Zdjęcia jak najbardziej brodnickie. Heh...
Dodany 12.04.2018, 10:41 przez Greg
@Ewa - dyskrecja w PL? Przecież tam każdy musi wiedzieć o drugim wszystko i wleźć wszędzie (dorabiane klucze, psute zamki, dziury w plocie itp). Taka po PGR-owska mentalność.
Dodany 10.04.2018, 23:42 przez Janusz R.
Nie ruszyłabym się z domu, gdybym miała w granicach miasta wozić kogoś za 5zł. Chyba wam euro kuku w głowę zrobiło.
Dodany 10.04.2018, 23:03 przez Ann
Wymieniony niżej młody taksówkarz jest niezbyt dyskretny, a w tym zawodzie to chyba podstawa. Pozdrawiam.
Dodany 10.04.2018, 18:29 przez Ewa
A kto to jest Karol t.
Dodany 10.04.2018, 16:19 przez q
Coś czuję że w końcu rzetelna firma taxi pojawiła się w Brodnicy
Dodany 10.04.2018, 06:07 przez Ararar
Nie uważam że to bufonowate podejście, poprostu jak ktoś chce jeździć taniej to niech spróbuje z kimś innym. Jest wolny rynek, a co do cen to zapraszam i gwarantuje ze wyjdzie mniej niż 12,90 tak jak reklamuje się firma taxi nonstop, której życzę powodzenia :)
Dodany 09.04.2018, 20:31 przez Karol Talkowski
Panie Karolu takim bufonowatym podejściem to odstrasza pan klientów, proszę o większy szacunek i zrozumienie do uwag które ktoś panu udziela, jest pan młodym człowiekiem, i niech pan nie popełnia błędu pychy, tylko się zastanowi czy faktycznie te ceny oferowane przez pana nie są za wysokie, pozdrawiam i liczę , że weźmie pan pod uwagę wszystkie uwagi.
Dodany 09.04.2018, 19:13 przez Grzegorz
Jak się komuś nie podoba to nie musi ze mną jeździć :) Jest jeszcze kilkanaście innych taksówek. Pozdrawiam pana Przemysława :)
Dodany 09.04.2018, 17:05 przez Karol Talkowski
Benzynowe hybrydy, pełne elektryki, czy może znowu niszczące Brodnicę ropniaki? Koza tylko wypchana jest eko. Metan!
Dodany 09.04.2018, 14:31 przez 3x
Wreszcie jakąś konkurencja dla rodziny T... Bo młody synalek strasznie przerny się zrobił, może wreszcie będą normalne ceny taxi po 6, 7 zł a nie kosmiczne
Dodany 09.04.2018, 11:59 przez Przemysław
Znam miasto powiatowe na Mazurach, które ma kilka takich firm taksówkarskich, a ceny są od 5 do 7 zł za przejazd auta w granicach miasta. Czyli jeśli wsiądzie do niego np. 3 pasażerów to też płacą razem np. 7 zł. To jest tanio. Jeśli ktoś jedzie autobusem czy pociągiem w podróż, z dużym bagażem, to opłaca się wziąć taksówkę do dworca, zamiast kogoś prosić o fatygę. Ale dobrze że nowa firma się pojawiła w Brodnicy. Mogliby sobie załatwić krótszy łatwiejszy do zapamiętania nr tel.
Dodany 06.04.2018, 13:42 przez autostopowicz
"Naprawdę tanie taksówki jeżdżą po 6-7 zł za kurs w dowolny punkt miasta", takie ceny znam z Olecka i tam się wszystkie taksówki utrzymują.
Dodany 05.04.2018, 21:22 przez Mario
Ramzesowi wyrosła konkurencja...jak tak dalej będzie to na tytoń do fajki nie zarobi...
Dodany 05.04.2018, 16:51 przez Fazi
najbardziej eko jest koza ........
Dodany 05.04.2018, 15:15 przez muslim
Ta jak? Benzynowe hybrydy, pełne elektryki, czy może znowu niszczące Brodnicę ropniaki?
Dodany 05.04.2018, 14:43 przez znowu
Brodnica net to prywatna strona i publikują co chcą . Natomiast co do nowej ,, obcej ” firmy ..... bardzo dobrze ze wchodzą lokalne złotowy maja ceny z kosmosu ... albo będą konkurencyjni albo będą powietrze wozić
Dodany 05.04.2018, 12:35 przez Brawo
Naprawdę tanie taksówki jeżdżą po 6-7 zł za kurs w dowolny punkt miasta. W mieście wielkości Brodnicy utrzymuje się kilka korporacji jeżdżących w takiej cenie. Wszyscy dojeżdżają do szkoły, do pracy, po imprezie u znajomych. To jedyna rzecz, jakiej brakuje mi z poprzedniego miejsca zamieszkania........
Dodany 05.04.2018, 12:29 przez pasażer
Myślę, że jak wpuszcza się do Brodnicy obce firmy to pod pewnymi korzystnymi dla miasta warunkami; benzynowe hybrydy albo pełne elektryki. Czy może znowu niszczące Brodnicę ropniaki?
Dodany 05.04.2018, 12:28 przez pogo
Jak to jest, że portal brodnica.net całym artykułem reklamuje prywatną firmę z Nowego Miasta?
Dodany 05.04.2018, 12:07 przez ZIUB
Patrząc na inne miasta w cale nie jest tak tanio. Do tego do pierwszych 3km lepiej wziąć busa, wychodzi taniej.
Dodany 05.04.2018, 12:01 przez Czesław
ja to po brodnicy na piechote chodzę bo szybciej niż autem nawet mimo bezpłatnej komunkikacji a gdzie tu taksówka jeszcze he ale są i tacy którzy i 100 metrów muszą podjechać autem