AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Dwie osoby ranne w wyniku wypadku na krajowej 15

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (12.09.) w miejscowości Tama Brodzka, na drodze krajowej nr 15. W wyniku zderzenia citroena z mercedesem, dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.
Wczoraj (12.09.), krótko przed godz. 14.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Tama Brodzka. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący citroenem 81-letni mężczyzna, wyjeżdżając z parkingu wewnętrznego na drogę krajową nr 15, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Nowego Miasta Lubawskiego, mercedesowi. W wyniku zderzenia się pojazdów 81-letni kierowca citroena i jego 73 -letnia pasażerka, z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca mercedesa (54 l.) nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami 81-letniemu mieszkańcowi Brodnicy. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.09.2018, 10:37 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 6567

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.