MOJA Szkolenia

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Wspólny patrol policjantów z żandarmerią

Policjanci ruchu drogowego z Brodnicy, pełnili wczoraj służbę na ulicach miasta wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej. Wspólny patrol obu służb ukierunkowany był na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci, realizując zadania wymienione w ustawie o Policji, w celu zapobiegania popełnianiu przestępstw i wykroczeń, współdziałają z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi. Jedną z instytucji stojących na straży prawa współpracujących z Policją jest Żandarmeria Wojskowa.
Wczoraj (24.04.) policjanci ruchu drogowego z Brodnicy pełnili wspólną służbę z żołnierzami Żandarmerii Wojskowej z Torunia. Funkcjonariusze podczas wspólnego patrolu kontrolowali kierujących pojazdami, zwracali uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących wobec pieszych, a także wykroczenia popełniane przez pieszych. Celem wspólnych służb policjantów ruchu drogowego oraz żołnierzy Żandarmerii Wojskowej na drodze jest poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 25.04.2019, 16:18 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 455

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Stare powiedzenie ,co dwie głowy to nie jedna ,czyżby trzeba dwie mózgownice żeby połączone w jedno dało pożądany efekt , jeden patrzy na głowę drugi na nogi , a jeszcze jeden co pilnuje monitoringu .
Dodany 28.04.2019, 12:33 przez Pieszy
Brawo, byle częściej! I zwracajcie uwagę na tych, którzy stoją przed sklepami bez końca z włączonym silnikiem! Trują wszystkich wkoło. Może pod ograniczeniem prędkości w mieście do 40 km jeszcze tablica zakazująca postoju z włączonym silnikiem?
Dodany 28.04.2019, 11:13 przez gasmaska