NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE - GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Karnawałowe ostatki 2020 w ZSS

Okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw, zwany karnawałem, zmierza ku końcowi. Śledzik na Pomorzu czy podkoziołek w Wielkopolsce i na Kujawach, przypadające w tym roku 25 lutego, wyznaczają kres zapustnych szaleństw. Przed nami ostatki i czas zabaw - począwszy od tłustego czwartku, przez najbliższy weekend, aż po kończący karnawał wtorek.
Tradycji karnawałowych ostatków zadość uczynili już uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brodnicy, którzy bawili się na balu dwa tygodnie wcześniej, we wtorek, 11 lutego. Zabawa była okazją do przypomnienia zwyczajów i obrzędów związanych z zapustami, integracji szkolnej społeczności szkolnej. Miała na celu wprowadzenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w zabawie i konkursach.
- Wszystkich zgromadzonych na balu przywitały organizatorki imprezy: Dominika Abram i Monika Rochewicz – informuje Małgorzata Wróblewska, nauczycielka w ZSS. - Po krótkim wstępie zaczęła się zabawa taneczna w rytm najnowszych hitów muzycznych. Z dziećmi bawili się nauczyciele oraz opiekunowie. W trakcie balu prowadzone były konkursy, w których uczestniczyli młodsi uczniowie. Uczestnicy spotkania zostali poczęstowani cukierkami. Największą atrakcją tegorocznego balu karnawałowego była fotobudka. Uczniowie wraz z nauczycielami oraz opiekunami fotografowali się w zabawnych perukach, okularach i kapeluszach trzymając w ręku śmieszne gadżety. Zabawne zdjęcia będą wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonych chwil.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 24.02.2020, 11:59 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 271

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.