baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Akademia Maluszka zaprasza

Niepubliczne Przedszkole "Akademia Maluszka" w Brodnicy (Moczadła 2G) mieści się w nowym budynku, usytuowanym na przeciwko zakładu produkcyjnego Vorwerk.
Przedszkole jest bardzo dobrze przygotowane do pełnienia funkcji placówki wychowawczej. Budynek został starannie przystosowany do potrzeb przedszkolaków. Funkcjonalne i estetycznie urządzone sale zabaw i zajęć dla dzieci oraz bardzo duży i nowocześnie urządzony plac zabaw pozwalają na właściwą organizację pobytu dziecka w przedszkolu, w którym zapewniamy bezpieczeństwo, edukację i świetną zabawę dzieciom. Nasza placówka jest bezpieczna, wyposażona w system monitorinu, nowoczesne sprzęty, zabawki oraz pomoce dydaktyczne. Sprzęt i zabawki znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadają atesty oraz certyfikaty. Dokonamy wszelkich starań, aby każde dziecko było zadowolone i codziennie z chęcią przychodziło do naszego przedszkola.

Oferujemy wiele zajęć dodatkowych w cenie czesnego:
CODZIENNIE:
- realizacja programu wychowania przedszkolnego
- zajęcia plastyczne
- gry i zabawy z elementami tańca

3 RAZY W TYGODNIU: 
- język angielski

2 RAZY W TYGODNIU: 
- rytmika

1 RAZ W TYGODNIU:
- zajęcia logopedyczne

1 RAZ W MIESIĄCU:
-  zajęcia kulinarne "kuchcikowo"

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach: od 6.30 do 17.00 oraz w soboty po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami. 
Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat (zapisy przyjmujemy całym rokiem Zapraszamy na DARMOWE zajęcia adaptacyjne dla dzieci w Naszej Placówce.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na Facebooku oraz na stronie przedszkola www.akademiamaluszka.net.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL. 606 491 657

Dodano/zmodyfikowano: 30.06.2020, 12:40 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 570