baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zderzenie ciężarówki z busem. Jedna osoba w szpitalu

Brodnicy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszego ranka w miejscowości Kozi Róg.  W wyniku zderzenia ciężarówki z busem, ranny został kierowca busa. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kierowcy ciężarówki.
Dzisiejszego ranka (6.07.) brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kozi Róg. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący ciężarowym manem, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z fiatem ducato. Ranny w zderzeniu został 56-letni kierowca ducato. 35-letniemu kierowcy mana nic się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy ciężarówki uprawnienia do kierowania pojazdami. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 06.07.2020, 17:45 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 833

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.