BDK


Grafik zajęć w Brodnickim Domu Kultury, ul. Przykop 43

PRACOWNIA WOKALNA - instruktor Joanna Nehring Roszkowska
pn., wt., czw., pt. - zajęcia indywidualne

PRACOWNIA RECYTATORSKA "SZTUKA MOWY" - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
pn., wt., śr., czw. - zajęcia indywidualne

TEATRZYK DZIECIĘCY "NIE Z TEJ BECZKI" - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
16.30-17.30 (wt.) - sp klasy 1-3
16.30-17.30 (śr.) - sp klasy 4-8

MŁODZIEŻOWY TEATR CBR 60 - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
15.30-17.00 (czw.) - od lat 13

PRACOWNIA PLASTYCZNA - instruktor Marcin Szymielewicz
16.00-18.00 (pn.) - Pracownia rysunku i malarstwa (6-12 l.)

PRACOWNIA PLASTYCZNA - instruktor Magdalena Dobrosielska-Jankowska
15.30-17.00 (czw.) - Pracownia rysunku, malarstwa, ceramiki i małej formy rzeźbiarskiej (od 12 lat)

GRUPA CYRKOWA "BeDeKus" - instruktorzy Mateusz Gutfeld i Mateusz Łazowski
16.30-17.30 (wt.) - gr. początkująca
17.30-19.00 (wt.) - gr. śr. zaawansowana
19.00-20.00 (wt.) - grupa ogniowa (od lat 13)

PRACOWNIA TAŃCA - instruktor Maciej Zajda
17.00-18.00 (pn.) - zumba®kids (6-13 lat)
17.00-17.40 (wt.) - zumba®kids junior (3 -5 lat)
18.00-19.00 (wt.) - zajęcia taneczne dla seniorów
19.15-20.15 (wt., czw.) - party fit (zajęcia taneczne dla dorosłych)
17.00-18.00 (śr.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock" - locking, hip-hop (gr. początk. 6-12 lat)
18.00-19.00 (śr.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock’ - locking, hip-hop (gr. początk. od 13 lat)
15.00-18.00 (pt.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock" - locking hip-hop (gr. zaawansowana)

PRACOWNIA TAŃCA - instruktor Karina Rybszleger
17.00-18.00 (wt.) - Szkółka Tańca Nowoczesnego "Uniq" (5-7 lat)
18.00-19.00 (wt.) - Zespół Tańca Nowoczesnego "Uniq Junior" (8-12 lat)

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO J&K DROBOTKO
17.00-17.50 (pt.) - dzieci od lat 6
18.00-19.00 (pt.) - dorośli, gr. początkująca
19.00-20.00 (pt.) - dorośli, gr. zaawansowana

SZKOŁA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Darii Szczecińskiej
17.00-19.00 (czw.) - grupa 8-12 lat
18.00-19.30 (czw.) - grupa 13-19 lat

SZKOŁA TAŃCA "HOUSE OF DANCE" Marka Tęgowskiego
16.00-17.00 (śr., pt.) - balet (grupa początkująca)
17.00-18.00 (śr., pt.) - balet (grupa zaawansowana)
Szkoła Tańca "House of dance" - Emilia Kamińska
18.00-19.00 (śr., pt.) - bachata solo
19.00-20.00 (śr., pt.) - bachata w parach

KLUB BRYDŻOWY Kazimierz Namysł
17.00 (pn.)

KÓŁKO SZACHOWE - Andrzej Sędłak
17.00 (WT.)

MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA
Kapelmistrz Wojciech Seliwiorstow
9.30-11.00 (sob.)

MIEJSKI CHÓR "CANTO GRAZIOSO"
Dyrygent Iwona Mrozińska
10.30-12.00 (sob.)

SALA PRÓB - Kacper Nadolski (terminy ustalane indywidualnie)

Kasia Watkowska więcej informacji
Dyskusyjny Klub Filmowy "Brodnica"
Kinoteka Brodnica
Filmoteka BDK

Wystawy
„Rower i otoczenie” – wystawa prac Jerzego Szczęsnego

Spektakle, koncerty, imprezy
2 grudnia, 16.00-17.30 - „JACEK I PLACEK NA TROPIE KSIĘŻYCA” – spektakl Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. SPEKTAKL MUZYCZNY, Z PIOSENKAMI ZESPOŁU „LADY PUNK”!
WSTĘP WOLNY. WEJŚCIÓWKI DO ODEBRANIA W BDK
19 grudnia, 11.00-17.00 - DUŻY RYNEK, JARMARK BOŻONARODZENIOWY.Karta zgłoszenia

Seanse filmowe w ramach Kinoteki Brodnica i DKF Brodnica - Harmonogram

Kino Visa 9 grudnia więcej informacji

www.bdk.brodnica.net
Zapraszamy również na nasz Fanpage na Facebooku www.facebook.com/brodnickidomkultury


Aktualizacja: 2017.11.23, stat: 1153