BDK


Grafik zaj w Brodnickim Domu Kultury, ul. Przykop 43

PRACOWNIA WOKALNA - instruktor Joanna Nehring Roszkowska
pn., wt., czw., pt. - zajcia indywidualne

PRACOWNIA RECYTATORSKA "SZTUKA MOWY" - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
pn., wt., r., czw. - zajcia indywidualne

TEATRZYK DZIECICY "NIE Z TEJ BECZKI" - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
16.30-17.30 (wt.) - sp klasy 1-3
16.30-17.30 (r.) - sp klasy 4-8

MODZIEOWY TEATR CBR 60 - instruktor Aneta Giemza-Bartnicka
15.30-17.00 (czw.) - od lat 13

PRACOWNIA PLASTYCZNA - instruktor Marcin Szymielewicz
16.00-18.00 (pn.) - Pracownia rysunku i malarstwa (6-12 l.)

PRACOWNIA PLASTYCZNA - instruktor Magdalena Dobrosielska-Jankowska
15.30-17.00 (czw.) - Pracownia rysunku, malarstwa, ceramiki i maej formy rzebiarskiej (od 12 lat)

GRUPA CYRKOWA "BeDeKus" - instruktorzy Mateusz Gutfeld i Mateusz azowski
16.30-17.30 (wt.) - gr. pocztkujca
17.30-19.00 (wt.) - gr. r. zaawansowana
19.00-20.00 (wt.) - grupa ogniowa (od lat 13)

PRACOWNIA TACA - instruktor Maciej Zajda
17.00-18.00 (pn.) - zumba®kids (6-13 lat)
17.00-17.40 (wt.) - zumba®kids junior (3 -5 lat)
18.00-19.00 (wt.) - zajcia taneczne dla seniorw
19.15-20.15 (wt., czw.) - party fit (zajcia taneczne dla dorosych)
17.00-18.00 (r.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock" - locking, hip-hop (gr. pocztk. 6-12 lat)
18.00-19.00 (r.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock’ - locking, hip-hop (gr. pocztk. od 13 lat)
15.00-18.00 (pt.) - Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock" - locking hip-hop (gr. zaawansowana)

PRACOWNIA TACA - instruktor Karina Rybszleger
17.00-18.00 (wt.) - Szkka Taca Nowoczesnego "Uniq" (5-7 lat)
18.00-19.00 (wt.) - Zesp Taca Nowoczesnego "Uniq Junior" (8-12 lat)

SZKOA TACA TOWARZYSKIEGO J&K DROBOTKO
17.00-17.50 (pt.) - dzieci od lat 6
18.00-19.00 (pt.) - doroli, gr. pocztkujca
19.00-20.00 (pt.) - doroli, gr. zaawansowana

SZKOA TACA WSPӣCZESNEGO Darii Szczeciskiej
17.00-19.00 (czw.) - grupa 8-12 lat
18.00-19.30 (czw.) - grupa 13-19 lat

SZKOA TACA "HOUSE OF DANCE" Marka Tgowskiego
16.00-17.00 (r., pt.) - balet (grupa pocztkujca)
17.00-18.00 (r., pt.) - balet (grupa zaawansowana)
Szkoa Taca "House of dance" - Emilia Kamiska
18.00-19.00 (r., pt.) - bachata solo
19.00-20.00 (r., pt.) - bachata w parach

KLUB BRYDOWY Kazimierz Namys
17.00 (pn.)

KӣKO SZACHOWE - Andrzej Sdak
17.00 (WT.)

MIEJSKA ORKIESTRA DTA
Kapelmistrz Wojciech Seliwiorstow
9.30-11.00 (sob.)

MIEJSKI CHR "CANTO GRAZIOSO"
Dyrygent Iwona Mroziska
10.30-12.00 (sob.)

SALA PRB - Kacper Nadolski (terminy ustalane indywidualnie)

Kasia Watkowska wicej informacji
Dyskusyjny Klub Filmowy "Brodnica"
Kinoteka Brodnica
Filmoteka BDK


12.10.2018 r. godz. 19.00 – hala widowiskowo-sportowa OSiR
Artur Andrus z zespoem - recital
Bilety w cenie 65 z do nabycia w BDK
Org. PHU MAZART BIS Bogumia Koprowska

23.11.2018 r. godz. 18.00 – Brodnicki Dom Kultury
Spektakl „Tresowany mczyzna”. Obsada: Adam Serowaniec, Marta Chodorowska, Katarzyna Kwiatkowska i Justyna Sieczyo. Bilety w cenie 85 z do nabycia w BDK

www.bdk.brodnica.net
Zapraszamy rwnie na nasz Fanpage na Facebooku www.facebook.com/brodnickidomkultury


Aktualizacja: 2018.09.03, stat: 5748